Direzion e Uficis

I uficis de ARLeF a son a Udin in vie della Prefettura, 13.

I oraris pal public a son:
dal lunis al vinars, des 10.00 aes 12.00
lunis e miercus, des 14.30 aes 16.30
Ufici protocol: dal lunis al vinars, des 10.00 aes 12.00

Contats:
centralin
: 0432 555812
email: arlef@regione.fvg.it
P.E.C.: arlef@certgov.fvg.it

Personâl

Diretôr

William Cisilino
tel. 0432 555805
e-mail:
william.cisilino@regione.fvg.it

Ufici di direzion:

Tiziana De Caneva
tel. 0432 555881
e-mail:
tiziana.decaneva@regione.fvg.it

Federica Del Pino
tel. 0432 555910
e-mail: federica.delpino@regione.fvg.it

Francesca Andrioli
tel. 0432 555847
email: francesca.andrioli@regione.fvg.it


Paolo Spizzo
tel. 0432 555848
e-mail: paolo.spizzo@regione.fvg.it

Marina Valentinis
tel. 0432 555 964
e-mail: marina.valentinis@regione.fvg.it

Monica Michelin
tel. 0432 555 812
e-mail: monica.michelin@regione.fvg.it

Segretarie Assemblee di Comunitât Linguistiche Furlane


Corinna Mestroni
tel. 0432 555870
e-mail: corinna.mestroni@regione.fvg.it

Volontaris dal Servizi Civîl Nazionâl

Marco Torresin
tel. 0432 555849
e-mail: marco.torresin@regione.fvg.it

Domenico Zamburlini
tel. 0432 555804
e-mail: domenico.zamburlini@regione.fvg.it


Zire il to dispositîf

Ruota il tuo dispositivo

Rotate your device

Cheste pagjine no si pues viodi cun chest dispositîf

Pagina non disponibile per questo dispositivo

This page is not available on this device