Direzion e Uficis
I uficis de ARLeF a son a Udin invie Prefettura, 13.

I oraris pal public a son:
dal lunis al vinars, des 10.00 a misdì
martars e joibe, des 15.30 aes 17.00

centralin: 0432 555812
fax: 0432 204158
telefonut: 327 6115427
e-mail: arlef@regione.fvg.it
P.E.C.: arlef@certgov.fvg.it

PERSONÂL

DIRETÔR
William Cisilino
tel. 0432 555805
e-mail: william.cisilino@regione.fvg.it

UFICI DI DIREZION
Federica Angeli
tel. 0432 555847
e-mail: federica.angeli@regione.fvg.it

Matteo Cendou
tel. 0432 555849
e-mail: matteo.cendou@regione.fvg.it

Priscilla De Agostini
tel. 0432 555964
e-mail: priscilla.deagostini@regione.fvg.it

Tiziana De Caneva
tel. 0432 555881
e-mail: tiziana.decaneva@regione.fvg.it

Christian Romanini
tel. 0432 555804
e-mail: christian.romanini@regione.fvg.it

Paolo Spizzo
tel. 0432 555848
e-mail: paolo.spizzo@regione.fvg.it

Elena Zanussi
tel. 0432 555870
e-mail: elena.zanussi@regione.fvg.it