Telefon e pueste eletroniche

  • Telefon e pueste eletroniche
    0432 555812
    FAX 0432 204158
    MAIL arlef@regione.fvg.it
    PEC arlef@certgov.fvg.it

    Diretôr
    William Cisilino
    0432 555805

    william.cisilino@regione.fvg.it

    Ufici di direzion
    Tiziana De Caneva
    0432 555881

    tiziana.decaneva@regione.fvg.it

    Federica Del Pino
    0432 555910
    federica.delpino@regione.fvg.it


    Francesca Andrioli
    0432 555847
    francesca.andrioli@regione.fvg.it

    Paolo Spizzo
    0432 555848

    paolo.spizzo@regione.fvg.it

    Marina Valentinis
    0432 555964
    marina.valentinis@regione.fvg.it

    Monica Michelin
    0432 555812
    monica.michelin@regione.fvg.it


    Segreterie Assemblee di Comunitât Linguistiche Furlane
    Corinna Mestroni
    0432 555964
    corinna.mestroni@regione.fvg.it

    Volontaris dal Servizi Civîl Nazionâl
    Marco Torresin
    0432 555849
    marco.torresin@regione.fvg.it

    Domenico Zamburlini
    0432 555804
    domenico.zamburlini@regione.fvg.it
  • Normative

    Decret legjislatîf n.33/2013, art.13

    Oblics di publicazio che a rivuardin la organizazion des aministrazions publichis

Zire il to dispositîf

Ruota il tuo dispositivo

Rotate your device

Cheste pagjine no si pues viodi cun chest dispositîf

Pagina non disponibile per questo dispositivo

This page is not available on this device